Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... BUNĂ ZIUA SUNT CICEAC LA CONSTANTIN CRISTI ȘI AM O ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

BUNĂ ZIUA SUNT CICEAC LA CONSTANTIN CRISTI ȘI AM O ÎNTREBARE ...

BUNĂ ZIUA SUNT CICEAC LA CONSTANTIN CRISTI ȘI AM O ÎNTREBARE DACĂ VOI FI MUTAT PE ALT POST DE EXEMPLU DE PAZĂ TOT ÎN ACEEAȘI FIRMĂ DAR PROGRAMUL DIFERĂ PROGRAMUL ESTE DE LA ORA 18:00 LA 7:40 DIMINEAȚA SÂMBĂTA CÂND NU SE LUCREAZĂ SUNT 24 DE ORE IAR ÎN ZILELE LIBERE ACORDATE DE GUVERN SE LUCREAZĂ 24 DE ORE ÎN CE CONDIȚII ȘI CUM SE PROCEDEAZĂ LUCRUL ACESTA TREBUIE ACORDUL MEU TREBUIE FĂCUT UN ACT ADIȚIONAL SE CERE CUMVA ȘI ALȚI BANI LA SALARIZARE?????? MENȚIONEZ FAPTUL MENȚIONEZ FAPTUL CĂ NU AM UN CONTRACT INDIVIDUAL DE MUNCĂ .. AM CARTE DE MUNCĂ ȘI CONTRACT SUNT LA FIRMA ASTA DE 6 7 ANI
Ori aveti ori nu aveti contract de munca ?

Nu mai scrieti cu majuscule . este greu de citit.