Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Exista Hotarare de Guvern la propunerea ANFP pentru ...
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Exista Hotarare de Guvern la propunerea ANFP pentru reglementarea ...

Exista Hotarare de Guvern la propunerea ANFP pentru reglementarea creditelor pentru promovarea functionarilor publici?
Nu cunosc sa existe un astfel de act normativ.