Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua. In cazul unui contract cu norma partiala de ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua. In cazul unui contract cu norma partiala de 1 h/zi, ...

Buna ziua.
In cazul unui contract cu norma partiala de 1 h/zi, fisa postului trebuie sa cuprinda atributiile si sarcinile aferente pentru 1 h/zi sau fisa postului se intocmeste cu sarcinile specifice unui post cu norma intreaga? Si daca sunt trecute sarcinile pentru postul cu norma intreaga, angajatul cu contract de 1h/zi de unde stie care sunt sarcinile de care este raspunzator, cum le departajeaza?
Multumesc
Fisa postului trebuie sa cuprinda atributiile si sarcinile aferente pentru 1 h/zi