avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 399 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... Bună ziua! Sunt profesor documentarist la un Centru ...
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

Bună ziua! Sunt profesor documentarist la un Centru de Documentare ...

Bună ziua!
Sunt profesor documentarist la un Centru de Documentare și Informare din cadru unui școli.
Aș dori să știu câte ore trebuie să stau în școală, tinând cont că am dat examen de titularizare ca și ceilalți profesori, am zile de concediu asemenea și mi-au fost recunoscute toate gradele.

Alte discuții în legătură

Reducere de post în învățământul de stat Profesor documentarist Profesor documentarist Profesor titular din 2009 Gr didactic 1,2. Momentan în CIC. Directorul unității școlare mă anunță telefonic că în momentul în care voi reveni la ... (vezi toată discuția)
Nomenclator incadrare invatamant profesori de informatica mihail123 mihail123 Buna ziua, Sunt cadru didactic titular, in Bucuresti, cu 15 ani vechime in invatamant. Am devenit profesor titular in urma examenului de titularizare la ... (vezi toată discuția)
Incadrare profesor in afara functiei de baza dona77 dona77 Am o intrebare, daca reusiti sa imi raspundeti pana maine dimineata, va rog: O persoana repartizata in sedinta publica din 04.08.2014 (in urma concursului ... (vezi toată discuția)