Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Cum obtin o suma de 30.000
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Cum obtin o suma de 30.000

Cum obtin o suma de bani
Trebuie sa recuperați suma respectiva de la o persoana împrumutată de la dvs?
Vreți sa va împrumutați dvs din banca și doriți sa știți condițiile de creditare?
Contactați un avocat pentru prima varianta sau mergeți la un ofițer de credite bancare pentru cea de-a 2 a varianta .

Mariana 26 a scris:
Cum obtin o suma de bani

Intrebarea asta ne chinuie si pe noi, doamna.
Când o sa aflați răspunsul va rugam sa ni l împărtășiți și noua..
Buna intrebare la scoala imi ziceau ca munca e bratara de aur !!