Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... ESTE LEGALA DECIZIA FONDULUI DE PENSII PRIVATE \"NN\" ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

ESTE LEGALA DECIZIA FONDULUI DE PENSII PRIVATE "NN" DE A NU RESTITUI ...

ESTE LEGALA DECIZIA FONDULUI DE PENSII PRIVATE "NN" DE A NU RESTITUI CONTRIBUTIA LA PILONUL 2 PENSII PRIVATE DECIT LA IMPLINIREA VIRSTEI STANDARD DE PENSIONARE , ATUNCI CIND TE PENSIONEZI " ANTICIPAT DIMINUAT "DIN SISTEMUL DE APARARE CARE PERMITE ACEST DREPT LEGAL PRIN NORME SPECIALE ? CU ATIT MAI MULT CU CIT ACEASTA VIRSTA DE PENSIONARE SE MODIFICA PERODIC DUPA NOILE REGLEMENTARI ??EX : IES LA PENSIE LA 49 DE ANI SI VOI PRIMI BANII DOAR LA 65 CU TOATE CA SINT PERFECT LEGAL IN PENSIE ??!!
Banii de la pilonul 2 de pensii nu are legatura cu faptul ca ati fost angajat militar.
Acesta este pentru sistemul public de pensii iar banii ii veti primi doar la pensionarea de limita de varsta.
Limita de varsta din sistemul public de pensii.
[ link extern ] /