Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... 24.04.2024 Ora estimata: 11:30 Complet: - CA 3 Solutia ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

24.04.2024 Ora estimata: 11:30 Complet: - CA 3 Solutia pe scurt: ...

Ora estimata: 11:30

Complet: - CA 3

Solutia pe scurt: Dosar repartizat ciclic la complet CA6. Mentinut termenul de judecată 24.04.2024 la

ora 11:30

Buna ziua într-un proces de moștenire după ce prima instanță miau atribuit terenu s-a făcut apel s-a cerut o alta expertiza unde a fost respinsa apelantului, iar acum am văzută asta pe portalul judecătorii ce inseamna??
Mulțumesc mult!!
Foarte simplu dosarul a fost repartizat la alt complet din motive administrative..