Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Citatie intimat confirmare renuntare urmarire penala
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Citatie intimat confirmare renuntare urmarire penala

Bună ziua! Soțul meu a primit o citație în calitate de intimat confirmare NCPP . Art 318,qlin 12. Anterior a primit o decizie de ordonanță de renuntate la urmărire penala privind infracțiunea de furt,persoana vătămată fiind soțul meu,în 2020 fiindu _ ne sustras un casetofon din mașină. E obligatoriu se prezinte la.proces? Va mulțumesc!
Bună seara. Nu este necesar să se prezinte.
Va mulțumesc mult pentru răspuns!

Alexandra Dogaru a scris:

Bună seara. Nu este necesar să se prezinte.

Cu drag