Forum Discuţii juridice Executare silită Cum pot afla dacă un dosar a fost dat spre executare( ...
Discuție deschisă în Executare silită

Cum pot afla dacă un dosar a fost dat spre executare( exemplu ...

Cum pot afla dacă un dosar a fost dat spre executare( exemplu ,pe 20 februarie executorul a cerut încuviințarea, pe site just.ro nu apare nimic față de decizia judecatorului,pina in prezent )
Dosarul este deja la un executor,acesta s solocitat încuviințarea urmând ca după primirea acesteia sa înceapă demersuri pt a va executa silit,somație,stabilire cheltuieli executare,poprire etc.Practic dosarul dvs ,, este dat în executare"cum spuneți dvs în mod impropriu..
CABINET AVOCAT NICULESCU IONUT, Avocat
Conform cererii unui executor pentru încuviințarea executarii,această cerere poate fi admisă sau respinsă, eu asta doresc să aflu,tocmai de aceea nu apare nimic pe site-ul just.ro
Întrebați la arhiva prin telefon,mergeți la instanta personal dacă soluția nu apare pe site. etc.