Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Buna seara am fost anunțați că mâine se vor duce ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Buna seara am fost anunțați că mâine se vor duce sa facă ...

Buna seara am fost anunțați că mâine se vor duce sa facă ancheta sociala la actualul concubin al fostei mele cumnate ea ne având un loc de muncă concubinul ei poate declara că întreține el copilul
Poate fiecare sa declare orice considera. Totusi, indifeent ce declara concubinii, vecinii, cei care trebuie sa intretina copiii sunt parintii lor in primul rand. Ar fi bine ca doamna sa se angajeze undeva, nu stiu ce varsta are copilul, dar nu e ok sa nu munceasca nicaieri...
Buna ziua fetita are 4 ani ea nu lucreaza si chair daca se angajaza ea are propriri LA banci ea a plecat acum o Luna cu minor a de casa l in barbat cunoscut pe retelele de socializare

gi-jane2, moderator
Incercati sa scrieti mai clar, ca nu inteleg nimic. Pentru cine intrebati? Exista ce dosar? Dati lamuriri dar mai clar.