avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 226 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Buna seara am fost anunțați că mâine se vor duce ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Buna seara am fost anunțați că mâine se vor duce sa facă ...

Buna seara am fost anunțați că mâine se vor duce sa facă ancheta sociala la actualul concubin al fostei mele cumnate ea ne având un loc de muncă concubinul ei poate declara că întreține el copilul
Cel mai recent răspuns: Liliana Gradinaru , Avocat 11:47, 19 Aprilie 2024
Poate fiecare sa declare orice considera. Totusi, indifeent ce declara concubinii, vecinii, cei care trebuie sa intretina copiii sunt parintii lor in primul rand. Ar fi bine ca doamna sa se angajeze undeva, nu stiu ce varsta are copilul, dar nu e ok sa nu munceasca nicaieri...
Buna ziua fetita are 4 ani ea nu lucreaza si chair daca se angajaza ea are propriri LA banci ea a plecat acum o Luna cu minor a de casa l in barbat cunoscut pe retelele de socializare


Ultima modificare: Vineri, 19 Aprilie 2024
gi-jane2, moderator
Incercati sa scrieti mai clar, ca nu inteleg nimic. Pentru cine intrebati? Exista ce dosar? Dati lamuriri dar mai clar.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna ziua este posibil ca fosta concubina a cumnatului meu sa ... Catalinaa1998 Catalinaa1998 Buna ziua este posibil ca fosta concubina a cumnatului meu sa câștige custodia copilului daca ea are un abandon de minor mai exact ea a mai avut un copil din ... (vezi toată discuția)
Buna seara concubina cumnatului meu cu care are o fetiță a ... Gabriela13. Gabriela13. Buna seara concubina cumnatului meu cu care are o fetiță a plecat de acasă împreună cu fetița de numai 4ani ea mai având o fetiță din prima ... (vezi toată discuția)
Mama a parasit domiciliul conjugal CristinaPopi CristinaPopi Buna ziua, va rog sa ma ajutati cu un sfat in urmatoarea situatie: mama a 2 copii mici a plecat cu acordul sotului ei (tatal copiilor) la lucru in strainatate. ... (vezi toată discuția)