Forum Discuţii juridice Dreptul, calculatorul meu şi ... Buna ziua,in frumoasa noastra localitate a inceput ...
Discuție deschisă în Dreptul, calculatorul meu şi internetul

Buna ziua,in frumoasa noastra localitate a inceput campania electorala ...

Buna ziua,in frumoasa noastra localitate a inceput campania electorala si bineinteles si gesturile urate.De pe un cont de grup pe facebook au postat o fotografie cu actalul edil si cu sotul meu.Actualul edil ii spune(persoanei care a inregistrat o discutie)niste lucruri neadevarate si care ne aduc atingere si ne calomniaza(legate de familia noastra).As putea sa chem in instanta administratorul grupului care a publicat inregistrarea?Multumesc!
Păi nu administratorul grupului e de vină, ci primarul care minte, nu? Eu așa am înțeles. Greșesc?