Forum Discuţii juridice Asociaţii şi fundaţii, într-un ... Prelungire sediu social ONG Buna ziua! Care este ...
Discuție deschisă în Asociaţii şi fundaţii, într-un cuvânt: ONG-uri

Prelungire sediu social ONG Buna ziua! Care este procedura de ...

Prelungire sediu social ONG

Buna ziua!

Care este procedura de prelungire a sediului social al unui ONG?

Am primit doar răspunsuri diferite - ba ca se depune actul aditional care atesta prelungirea sediului la Judecatorie, ba ca nu se depune, pentru ca sediul ramane acelasi si nu exista nicio modificare.

De asemenea, pe site-ul Judecatoriei am gasit doar documentele care trebuie depuse in cazul modificarii sediului, nu si in cazul prelungirii. Nu gasesc nimic clar in acest sens.

Care e procedura exacta? Multumesc mult !
Stefy26, utilizator