Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua ,doresc un avocat pentru recuperare teren ,a ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua ,doresc un avocat pentru recuperare teren ,a stat la ...

Buna ziua ,doresc un avocat pentru recuperare teren ,a stat la curte si a fost demolata casa abuziv pe legea 10. Sector4 Bucuresti. Multumesc anticipat (daca se poate preciza si un onorariu )
Pana la onorariu trebuie sa precizați dacă dvs sau autorii dvs au făcut acum 20 de ani notificare în baza LG 10.Daca nu ați facut acum e tardiv.Daca ați făcut trebuie lămurit terenul mai exista,e ocupat de construcții aveți un dosar la ANRP.Toaye aceste aspecte trebuiesc lămurite intr o consultație pt a analiza șansele..