Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Pot merge cu bicicleta si cainele pe carosabil ( ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Pot merge cu bicicleta si cainele pe carosabil ( cainele legat ...

Pot merge cu bicicleta si cainele pe carosabil ( cainele legat de bicicleta printr-un dispozitiv dedicat acestui tip de activitate) ?
nu