Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Legea 360/2023. Buna ziua, as avea rugamintea daca ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Legea 360/2023. Buna ziua, as avea rugamintea daca poate cineva ...

Legea 360/2023. Buna ziua, as avea rugamintea daca poate cineva sa imi spuna: conform Legii 360/2023, concediul medical este considerat vechime in munca/stagiu de cotizare, sau nu. Va multumesc.
Articolul mentioneaza doar Legea 346/2002 .

Concediul medical este stagiu de cotizare , intrucat se plateste c.a.s.
Intrebarea era alta dle Carp Mircea, dar va multumesc oricum.

Carp Mircea a scris:

www.avocatnet.ro/articol_502...