Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Detin cartea de munca cu ani lucrati din 1982 pina in ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Detin cartea de munca cu ani lucrati din 1982 pina in in 1991.Ude ...

Detin cartea de munca cu ani lucrati din 1982 pina in in 1991.Ude trebuie sa inscriu cartea cu vechimea?lucuiesc sector2.
Nu trebuie inscrisa niciunde.
Mai aveti lucrati si alti ani care nu sunt trecuti in cartea de munca?
Vechimea in munca stabilita pana la data de 31 decembrie 2010 se probeaza cu carnetul de munca.