avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 996 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Detin cartea de munca cu ani lucrati din 1982 pina in ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Detin cartea de munca cu ani lucrati din 1982 pina in in 1991.Ude ...

Detin cartea de munca cu ani lucrati din 1982 pina in in 1991.Ude trebuie sa inscriu cartea cu vechimea?lucuiesc sector2.
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 13:39, 22 Aprilie 2024
Nu trebuie inscrisa niciunde.
Mai aveti lucrati si alti ani care nu sunt trecuti in cartea de munca?
Vechimea in munca stabilita pana la data de 31 decembrie 2010 se probeaza cu carnetul de munca.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Intrebare - continuarea activitatii dupa primirea deciziei de pensionare anticipata MOTA AURELIA MOTA AURELIA daca am decizie de pensionare anticipata di iunie 2010,dar nu am pus-o in aplicare si mi-am continuat activitatea, se mai completeaza in cartea de munca anii ... (vezi toată discuția)
Cum verific daca inscrisurile din cartea mea de munca au fost transmise la revisal? Alo2016 Alo2016 Am lucrat cu carte de munca pina in 1996.. La plecarea de la ultimul angajator am primit cartea de munca. Unde si cum pot verifica daca Cartea de munca a fost ... (vezi toată discuția)
Mai multe locuri de munca dar acelasi sector de activitate PAMFIL CAMELIA PAMFIL CAMELIA Sunt asistenta medicala si am lucrat in Peris, Buzau si Constanta. Trebuie sa aduc adeverinta de la toate trei locurile de munca sau ultimul angajator poate ... (vezi toată discuția)