Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Întârziere rate mai mult de 90 zile. Ce pot face?
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Întârziere rate mai mult de 90 zile. Ce pot face?

Mergeți personal la bancă, și vorbiți față către față, și rugați consilierul de credit să vă explice care sunt avantajele și dezavantajele pentru fiecare ofertă în parte.

Procedând așa, aveți posibilitatea să alegeți oferta care se potrivește cel mai bine nevoilor dvs.