avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 216 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Întârziere rate mai mult de 90 zile. Ce pot face?
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Întârziere rate mai mult de 90 zile. Ce pot face?

Întârziere rate mai mult de 90 zile. Ce pot face?
Cel mai recent răspuns: Dapix , utilizator 11:57, 23 Aprilie 2024
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Mergeți personal la bancă, și vorbiți față către față, și rugați consilierul de credit să vă explice care sunt avantajele și dezavantajele pentru fiecare ofertă în parte.

Procedând așa, aveți posibilitatea să alegeți oferta care se potrivește cel mai bine nevoilor dvs.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Credite imposibil de platit - rata lunara mai mare ca venitul mariusica28 mariusica28 am luat un credit de nevoi de la banca de 10 mii euro pe 60 de luni. Dupa un an am intrat in somaj si nu mai pot sa imi platesc rata pe luna. Adica rata mea ... (vezi toată discuția)
Rog ajutor !!!! credit ipotecar dangerux dangerux Buna ziua, am un credit ipotecar din 2008 pe care l-am restructurat in urma cu 2 ani .Am o rata restanta , iar a doua rata o platesc cu intarziere , dar o ... (vezi toată discuția)
Imposibilitate plata credite...este posibila compensarea cu drepturi litigioase? bad_sonia bad_sonia Buna ziua , ca multi alti am facut mai multe credite de nevoi personale la mai multe banci in 2007-2008 acum am ajuns in imposibilitate de a mai plati ... (vezi toată discuția)