Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Bună seara Dacă îmi este expirat permisul de ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Bună seara Dacă îmi este expirat permisul de aproape 10 ani ...

Bună seara
Dacă îmi este expirat permisul de aproape 10 ani și nu am fost sa l preschimba în acest timp mai pot acum sa ma duc sa fac demersurile pt preschimbare?
Menționez ca am vârstă de 68 ani
Cu stima.
Da, puteti face acest lucru.
[ link extern ]