Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Cum pot afla unde se afla arhiva cărților de munca a ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Cum pot afla unde se afla arhiva cărților de munca a ICE Chimimport ...

Cum pot afla unde se afla arhiva cărților de munca a ICE Chimimport export București Bd Republicii din perioada 1960-1986.
Vă mulțumesc anticipat.
Predoiu Elena
ICE Chimimport export București - Chimexim SA care și-a schimbat denumirea și în prezent se numește Chimexim SRL - Bucureşti Sectorul 1, Str. GEN. ATHANASIE ENESCU, Nr. 4, 118 MP - funcţiune
[ link extern ] /