Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... asociatii de proprietari: Buna ziua, Referitor la ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

asociatii de proprietari: Buna ziua, Referitor la listele cu ...

asociatii de proprietari:

Buna ziua, Referitor la listele cu platile aferente unei luni: acestea includ facturile emise pentru consumul din luna respectiva - fara a conta daca sunt achitate sau neachitate? sau numai facturile pentru luna respectiva achitate de asociatie? va multumesc
si achitate si neachitate. De aia se pune lista sa adunatii banii pe care i-ati platit sau nu din fondul de rulment pe facturi sau pe care ii veti plati.