avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 118 soluții astăzi
Forum Discuţii diverse Discuţii politice şi legislaţie ... Inregistrare partid politic
Discuție deschisă în Discuţii politice şi legislaţie electorală

Inregistrare partid politic

Bună ziua tuturor,
La începutul lunii ianuarie am întrebat comunitatea avocat.net dacă poate cineva recomanda un avocat din Bucuresti care știe, are expertiza și poate să înregistreze la Tribunal TMB un partid politic. Interesant este faptul că până acum nu a răspuns nimeni la solicitarea mea. Să nu fie și avocati care lucrează și în aceste cauze.
O zi bună
Ultima modificare: Joi, 25 Aprilie 2024
george-neagu, moderator
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 18:38, 25 Aprilie 2024
Puteti alege dvs un avocat din lista consultantilor inscrisi pe Forum
www.avocatnet.ro/Avocat-din-...

sau

alegeti din tabloul avocatilor din Romania aflat pe site-ul Uniunii Naționale a Barourilor din România
[ link extern ]

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Contestare decizie pensionare danielgixi danielgixi Buna ziua,un avocat in Constanta ptr deschiderea unui proces cu Casa de pensii Constanța îmi poate recomanda cineva?Va mulțumesc. (vezi toată discuția)
Caut un avocat in bucuresti care ma poate ajuta pentru depunerea ... danxvaly1 danxvaly1 Caut un avocat in Bucuresti care ma poate ajuta pentru depunerea dosarului la legea 154 din 2020 privind copii deportatilor politici.Multumesc (vezi toată discuția)