Forum Discuţii diverse Discuţii politice şi legislaţie ... Inregistrare partid politic
Discuție deschisă în Discuţii politice şi legislaţie electorală

Inregistrare partid politic

Bună ziua tuturor,
La începutul lunii ianuarie am întrebat comunitatea avocat.net dacă poate cineva recomanda un avocat din Bucuresti care știe, are expertiza și poate să înregistreze la Tribunal TMB un partid politic. Interesant este faptul că până acum nu a răspuns nimeni la solicitarea mea. Să nu fie și avocati care lucrează și în aceste cauze.
O zi bună
george-neagu, moderator
Puteti alege dvs un avocat din lista consultantilor inscrisi pe Forum
www.avocatnet.ro/Avocat-din-...

sau

alegeti din tabloul avocatilor din Romania aflat pe site-ul Uniunii Naționale a Barourilor din România
[ link extern ]