avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 117 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Pe data de 3 aprilie a acestui an mi- am luat o zi de ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Pe data de 3 aprilie a acestui an mi- am luat o zi de co fara ...

Pe data de 3 aprilie a acestui an mi- am luat o zi de co fara plata necesara pt investigațiile dinainte de fiv .Îmi va afecta în vreun fel aceasta în cazul în care se prinde sarcina ?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 18:11, 25 Aprilie 2024
Sa va afecteze la ce anume ?
Concediu sau indemnizatie ?
Nu va afecteaza o zi de CFP decat la vechimea in munca.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Concediu fara plata biasro biasro Va rog sa-mi spuneti daca este legal ca o societate sa solicite angajatilor sa-si ia concediu fara plata un anumit numar de zile e luna. Mentionez ca sunt ... (vezi toată discuția)
Concediu fara plata butterfly_1976 butterfly_1976 Buna seara! Va rog sa-mi spuneti care sunt inconvenientele pt angajat ale concediului fara plata (cu exceptia lipsei salariului). Ma refer la pierderea ... (vezi toată discuția)
Influentarea concediului de odihna prin concediul fara plata marcelilie marcelilie Conform contractului meu de munca: "Durata concediului anual de odihna este de 21 zile lucratoare, in raport cu durata muncii (norma intreaga, fractiune de ... (vezi toată discuția)