Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Pe data de 3 aprilie a acestui an mi- am luat o zi de ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Pe data de 3 aprilie a acestui an mi- am luat o zi de co fara ...

Pe data de 3 aprilie a acestui an mi- am luat o zi de co fara plata necesara pt investigațiile dinainte de fiv .Îmi va afecta în vreun fel aceasta în cazul în care se prinde sarcina ?
Sa va afecteze la ce anume ?
Concediu sau indemnizatie ?
Nu va afecteaza o zi de CFP decat la vechimea in munca.