Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Procedura sfarsitul perioada probatiune
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Procedura sfarsitul perioada probatiune

Buna ziua.Va rog sa-mi spuneti care este procedura dupa ce se termina perioada de supraveghere?Dupa ce prezinta la biroul de probatiune ultima data,persoana in cauza trebuie sa se mai prezine undeva?Va multumesc.
Discutati aceste aspecte cu consilierul de la probatiune.
Multumesc.