avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 302 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Procedura sfarsitul perioada probatiune
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Procedura sfarsitul perioada probatiune

Buna ziua.Va rog sa-mi spuneti care este procedura dupa ce se termina perioada de supraveghere?Dupa ce prezinta la biroul de probatiune ultima data,persoana in cauza trebuie sa se mai prezine undeva?Va multumesc.
Cel mai recent răspuns: Stef_74 , utilizator 13:43, 28 Aprilie 2024
Discutati aceste aspecte cu consilierul de la probatiune.
Multumesc.
Multumesc.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Termen de supraveghere vasile2013 vasile2013 Cum incep sa se indeplineasca obligatiile stabilite in cadrul termenului de supraveghere intr-o sentinta penala in cazul amanarii aplicarii pedepsei? Cum se ... (vezi toată discuția)
Condamnare cu suspendarea executarii sub supraveghere vasiledela4 vasiledela4 am o condamnare cu suspendare din iulie nu am primit nimic acasa am fost la sectia probatiuni si am lasat nr de telefon dar nu am fost contactat ce trebuie sa ... (vezi toată discuția)
Prezentarea la serviciul de probatiune- termen mellisachase mellisachase Buna ziua Am fost condamnat acum doua saptamani cu suspendare in urma apelului. In hotararea de pe net (portal just) mi se spune ca trebuie sa ma prezint la ... (vezi toată discuția)