avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 389 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună ziua , mă interesează unde pot găsi arhiva ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună ziua , mă interesează unde pot găsi arhiva IMSAT -București, ...

Bună ziua , mă interesează unde pot găsi arhiva IMSAT -București, antrepriza AMEA -Cernavoda.
Vă mulțumesc anticipat
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 15:42, 26 Aprilie 2024
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Vreau să aflu unde pot găsi informații despre arhiva iugtc ... Purice Mihai Purice Mihai .Unde pot găsi informații despre arhiva Iugtc Bucuresti, Sut Cernavodă din anii 1986-1988.? MULȚUMESC! (vezi toată discuția)
Arhiva trust constructii montaj bucuresti moraru852 moraru852 Buna ziua ! Unde pot gasii arhiva firmei Trust constructii montaj bucuresti?Socrul meu a lucrat acolo intre anii 1979_1983 si are nevoie de o adeverinta sa ... (vezi toată discuția)
Dosar de pensie Toncea Ioan Toncea Ioan Bună ziua! Am lucrat la Antrepriza Canal Dunare - București în 1986. La aceasta întreprindere mi, am lăsat cartea de munca. De care am nevoie acum la ... (vezi toată discuția)