Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Container in curtea proprie pentru salon de masaj
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Container in curtea proprie pentru salon de masaj

Bună ziua
Doresc sa amplasez un container in curtea proprie cu scopul deschiderii unui salon de masaj.
De ce autorizatii am nevoie sau la cine pot apela pemtru consultanta?
george-neagu, moderator
primul lucru este sa-l intabulati, ca sa puteti declara acolo punctul de lucru
Gasiti informatii utile aici: [ link extern ]