Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Buna seara! Intr un proces civil cati avocati ai voie ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Buna seara! Intr un proces civil cati avocati ai voie sa schimbi? ...

Buna seara! Intr un proces civil cati avocati ai voie sa schimbi?
Cat va tine buzunarul ..nu exista o limita in acest sens.
Câți doriți dvs problema este ca avocații angajați ulterior nu pot sa facă minuni, lucrează cu materialul clientului și cu documentația întocmită inițial de primul.av din cauza..
Legal nu exista un numar limita pentur cati avocati, contabili, instalatori poate angaja cineva.
Totusi, in functie de natura procesului, de motivatia schimbarii lor, de interactiunile cu acestia in instanta, de amanarile care pot aparea din aceste cauze, pot exista urmari ale acestor schimbari. Nu avem detalii sa analizam mai amanuntit.