Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Bună ziua,am și eu o problemă,am o mașină am ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Bună ziua,am și eu o problemă,am o mașină am fiscal este ...

Bună ziua,am și eu o problemă,am o mașină am fiscal este înregistrat la primărie dar este la poliție sub sechestru,am dat în judecată prima instanță nu mi-a dat dreptate,am făcut apel tocmai pe luna a 10-a am termenul,acum am făcut și ordonanța prezedential pentru înmatriculare provizoriu,oare am șanse să o înmatriculez provizoriu până la finalizarea procesului,orice rsp este bine venit.Va multumesc
Bună ziua, Si, nu ne-ati spus daca s-a solutionat ordonanta presedintiala!