Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... DA dimisoara avocată andrea plugaru este după portal ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

DA dimisoara avocată andrea plugaru este după portal judecata ...

DA dimisoara avocată andrea plugaru este după portal judecata ajuns la final la pentru răpună..dar am mai pus doua intrebari
1.unul din martori a schimbat in totalitate declaratia...el era in cucubinaj cu partea vatamata in prima declaratie numai lucruri bine despre partea vatamata acum a schimbat si a declarat asa ca este o tipa care minte care inventeze si este posibil ca faptă care este sa fie adevarata sau nu..asa a spus cat de mult ma schimbare declarației acum a facut in favoarea mea rog din suflet
2.judecătorul la pus pe grafier sa ma suna si mi a zis sa aduc proba video metionez ca am facut cerere ca ce asta sa fie aprobat si administrat ca proba..
Astep un raspuns rog mult sunt terminat. va mulțumește nicolae
Manuela Rășină, administrator
Continuați, vă rog, discuția acolo unde ați început-o:
www.avocatnet.ro/forum/discu...

Apăsați pe Răspunde. Altfel e foarte posibil să nu vadă consultantul ce ați scris.