Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Daca verii nu vin la succesiunea bunicii ce e de ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Daca verii nu vin la succesiunea bunicii ce e de făcut? ...

Daca verii nu vin la succesiunea bunicii ce e de fzcut.Parintii nostri au murit si nu au facut succesiunea, muncind pamantul asa cum s- au inteles cand trsia bunica.Noi vrem sa rezolvam legsl.Noi avem mostenirea dupa parintii nostri.,iar ei nu.Ce putem face? Asteptam dupa ei inca o generatie? Sau se poate rezolva cumva?
Ii chemati în judecata dacă nu se prezintă la notar.