Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Pot cere ca apartamentul învecinat să redevină ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Pot cere ca apartamentul învecinat să redevină spatiu de locuit?

Bună ziua!
Pot cere ca apartamentul învecinat să redevină spațiu de locuit, dacă în urmă cu mai mulți ani am fost de acord cu transformarea lui în spațiu comercial? În actul notarial au fost menționate niște condiții care ulterior nu au fost respectate de către vecini. Unde mă pot adresa?
Mulțumesc!
george-neagu, moderator
Doar în justiție.