Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua, As dori sa ies la pensie anticipat dar fara ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua, As dori sa ies la pensie anticipat dar fara penalizare ...

Buna ziua,
Numele este (editat - va rugam nu postati date de identificare a persoanelor),62 de ani,din Bucuresti.Am 43 de ani in campul muncii,cu 9 luni de armata.Asi dori sa ies la pensie anticipat dar fara penalizare.Pentru aceasta ar trebui sa dau de arhiva locului de munca din perioada 1981-1992.In aceasta perioada am lucrat in 3 schimburi la Centrul de Calcul al Ministerului Aprovizionarii Tehnico-Materiala pe scurtM.A.C.F.Rugamintea mea este daca ma poate ajuta cineva sa gasesc cine tine arhiva.
Va mulțumesc!
(editat - vezi comentariul de mai sus)
VladP, administrator