Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua! Cum pot afla unde este arhiva Fabricii de ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua! Cum pot afla unde este arhiva Fabricii de ciorapi ...

Buna ziua! Cum pot afla unde este arhiva Fabricii de ciorapi Apollo?
Buna ziua, inteleg ca acest subiect este de mare interes pentru foarte multe persoane si totodata ramasa un mister.
Va sfatuiesc sa va adresati Arhivelor Naționale ale României Serviciul Municipiului București (sediul pe Bulevardul Elisabeta, fata in fata cu Parcul Cișmigiu ) sau la Registrul Comerțului Român. Succes!
Registrul Comerțului nu are informații despre arhive.