Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... adeverinte pensie
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

adeverinte pensie

Buna ziua.
A primit cineva din Dvs care a lucrat la Romtelecom adeverinte pentru calculul pensiei de la Archivit SRL. Daca _da_ , ce costuri implica si in cat timp ati primit raspunsul _ prin posta sau email. Multumesc !
Costurile difera..nu sunt fixe.

Întrebați pe cei de la Archivit cât costa.
Cornel Vasile, Consilier juridic