Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Autorizatie de construire
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Autorizatie de construire

Buna ziua,

Va rog sa imi spuneti daca este nevoie de autorizatie de contruire, in situatia in care, pe un teren, se monteaza o casa din lemn pe piloni. Eventual daca puteti sa imi spuneti pentru ce tip de constructie nu trebuie autorizatie. Multumesc anticipat!
CatalinT1979, utilizator
Toate lucrarile de constructii se executa in baza unei autorizatii emise in acest sens.