Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Pentru cei care ati iesit cu papagalii din tara cu ...
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Pentru cei care ati iesit cu papagalii din tara cu avionul,in ...

Pentru cei care ati iesit cu papagalii din tara cu avionul,in cabina,ce acte au fost necesare?multumesc
Vedeti daca va este de ajutor
[ link extern ] /

[ link extern ]