avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 671 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Pentru cei care ati iesit cu papagalii din tara cu ...
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Pentru cei care ati iesit cu papagalii din tara cu avionul,in ...

Pentru cei care ati iesit cu papagalii din tara cu avionul,in cabina,ce acte au fost necesare?multumesc
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 07:08, 12 Mai 2024
Vedeti daca va este de ajutor
[ link extern ] /

[ link extern ]

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Informatii pentru casatorie cu cineva din ukraina Enola50 Enola50 As dori si eu sa stiu cum pot veni in Romania cu o fata din Ukraina in vederea casatoriei in Romania (ce acte ii trebuie ei sa intre in tara la noi, daca ... (vezi toată discuția)
Doi copii orfani de tata, putem beneficia de ajutoare banesti? zurbazurba zurbazurba Impreuna cu sora mea am ramas orfan de tata. NU avem pensie dupa tata IAR MAMA ARE UN SALARIU DE 700 DE LEI........ SUNTEM amandoi SCOLARI eu in clasa 5 ar ... (vezi toată discuția)
Cum pot sa vina copii in strainatate ContSters269846 ContSters269846 buna ,merg la munca 3 luni in germania si as vrea sa vina copii mei la mine 2 saptamini sa stea acolo iar cind termin munca sa me intoarcem totii........sunt ... (vezi toată discuția)