Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Am un PFA fara activitate (venit zero)
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Am un PFA fara activitate (venit zero)

Am un PFA fara activitate (venit zero). Spuneti-mi va rog ce sectiuni in declaratia unica trebuie sa completez pentru anul 2023-2024, ca sa depun corect declaratia?
george-neagu, moderator
CAP I - 2023 sectiunea I.1.1 si la CAP II - sectiunea I.2.1