Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Cerere de urgentarea efectuarii urmaririi penale
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Cerere de urgentarea efectuarii urmaririi penale

Buna ziua !
Va rog frumos daca are cineva un model de Cerere catre Procuror de urgentarea efectuarii urmaririi penale

Multumesc frumos !
Vasile75, utilizator
Nu există un model tip.
Trebuie făcută o cerere temeinic motivată în fapt și în drept și abia sunt luați în seama avocatii deosebit de insistenți și de motivați.
Oamenii simpli nu au șanse reale sa le fie luate în seama cererile.

București 2024