avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 513 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... Buna! Se poate urma un master in stiinte tehnice, ...
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

Buna! Se poate urma un master in stiinte tehnice, agricole sau ...

Buna! Se poate urma un master in stiinte tehnice, agricole sau silvice daca nu am terminat o facultate cu diploma de licenta in aceleasi domenii?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 18:55, 14 Mai 2024
Da, puteti urma un master in stiinte tehnice, agricole sau silvice .

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Salutare ! eu am terminat facultatea de drept, iar in prezent ... TnsAdrRzv TnsAdrRzv Salutare ! Eu am terminat facultatea de Drept, iar in prezent lucrez la o firma ca inspector ssm, dupa abs0livrea cursului de 80 ore. Azi am vrobit cu seful, ... (vezi toată discuția)
Inginer in industria alimentara - conditii de indeplinit pentru a putea fi sef serviciu extern de prevenire si protectie - Elibet - Elibet Buna, este posibil ca un absolvent al facultatii de Stiinta si Tehnologia Alimentelor - sectia Tehnologia si Prelucrarea Produselor agricole, obtinand titlul ... (vezi toată discuția)
Pfa ssm ayl ayl Buna ziua , Daca nu am studii superioare tehnice si am studii superioare economice,am curs de 80 ore SSM,lucrez in domeniu si doresc sa fac un master in SSM, ... (vezi toată discuția)