Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... Buna! Se poate urma un master in stiinte tehnice, ...
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

Buna! Se poate urma un master in stiinte tehnice, agricole sau ...

Buna! Se poate urma un master in stiinte tehnice, agricole sau silvice daca nu am terminat o facultate cu diploma de licenta in aceleasi domenii?
Da, puteti urma un master in stiinte tehnice, agricole sau silvice .