Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Probleme cu notarii si cu o donatie . Am niste ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Probleme cu notarii si cu o donatie . Am niste terenuri care ...

Probleme cu notarii si cu o donatie . Am niste terenuri care conform grilei notariale valoreaza 2197360 lei. Vreau sa le donez Primariei. Donatia cred ca costa in jur de 19026,91 lei cu TVA inclus. Ce acte trebuie la donatie ?
mai intai trebuie sa va lamuriti daca primaria/ consiliul local le vrea