Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Mă puteți sfătui ce să fac In termenul art 318 ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Mă puteți sfătui ce să fac In termenul art 318 alin 12 c.proc.pen ...

Mă puteți sfătui ce să fac
In termenul art 318 alin 12 c.proc.pen după verificarea prezentei ordonanțe de către prin procuror z împreună cu dosarul cauzei se transmite spre confirmare judecătorului de camera preliminara in termen de 10 zile de la data emiterii..
Eu am renunțat la urmărirea penală că mă tot aburit poliția acum am primit citație mă pot răzgândi, se dispune renunțarea din cauză că nu a fost găsit infractorul ce mă înșelat cu o sumă de bani , pot cere și daune , prejudiciul e e 300 de lei dar nu e vb neapărat de bani cât despre modul cum o făcut-o online , pot să mă răzgândesc și să continue procedura și pot cere despăgubiri pentru fiecare de când sa întâmplat fapta că a fost acum doi ani
Nu cred ca are sens sa contestați.
Fără avocat nu aveți nicio șansă și avocatul va costă mult și nu se știe ce iese.
Nu va costa 300 lei...

București 2024
Am fost in instanta fără avocat am spus de ce nu vreau să se renunțe la urmărirea penală inculpatul nu sa prezentat dar nici avocat din oficiu nu a avut judecătoarea a amânat pe data de 5 iunie, credeți că am vreo șansă daca am depus toate dovezile și el nu sa prezentat

CLAUDIU LASCOSCHI a scris:

Nu cred ca are sens sa contestați.
Fără avocat nu aveți nicio șansă și avocatul va costă mult și nu se știe ce iese.
Nu va costa 300 lei...

București 2024

Dle @Florin230, parca asa v-a scris dl av mai sus „Fără avocat nu aveți nicio șansă”,
si dumneavoastra intrebati mai apoi „credeți că am vreo șansă daca ...

Vreti neaparat sa vi se spuna „da domnule aveti o sansa”.
Oky. Da domnule aveti o sansa!