Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Bună ziua , pentru părăsirea locului accidentului , ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Bună ziua , pentru părăsirea locului accidentului , mi s-a ...

Bună ziua , pentru părăsirea locului accidentului , mi s-a oferit o dovadă fără drept de circulație până la soluționarea cazului , avocatul mi-a spus ca a făcut o cerere , pentru a-mi da o dovadă de circulație , el precizează ca a vorbit cu procurorul și aceea ordonanță este gata rămâne să meargă el să o ia pt ca el a făcut cererea și nu vor să mi-o dea mie… întrebarea mea este …. Este posibil așa ceva sau nu și sunt doar abureli ?
Mersi