Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitatea bugetară şi a ... Emitere facturi catre prestator la o instituție ...
Discuție deschisă în Contabilitatea bugetară şi a serviciilor externalizate

Emitere facturi catre prestator la o instituție publică

Bună ziua. Aș dori să întreb, la o instituție publică, se poate emite factura de către prestator doar in baza creditelor de angajament aprobate in baza unei HCL sau doar in baza creditelor bugetare aprobate ?
george-neagu, moderator