Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... buna ziua,unde se poate gasi arhiva fostei ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

buna ziua,unde se poate gasi arhiva fostei intreprinderi de morarit ...

buna ziua,unde se poate gasi arhiva fostei intreprinderi de morarit si panificatie mures.Multumesc
Întreprinderea de morărit şi panificaţie Mureş - Mopan Mures SA - și-a schimbat denumirea și în prezent se numește Goodmills Romania Srl și are același CUI 1221611 - stare functiune.

Oraş Pantelimon, Str. CERNICA, Nr. 119, Județ Ilfov

intrebati de arihiva.