Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Acte de prezentat pentru recalcularea pensiei Buna ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Acte de prezentat pentru recalcularea pensiei Buna ziua, Pentru ...

Acte de prezentat pentru recalcularea pensiei Buna ziua, Pentru dovada ca am 3 copii,trebuie sa prezint certificatele lor de nastere la CJPP,pentru recalcularea cu modificarile survenite in legea pensiilor,din septembrie 2024 ?
Recalcularea nu are legatura cu nasterea copiilor .
Multumesc!