Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Buna dimineața Daca copilul împlinește 2 ani in ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Buna dimineața Daca copilul împlinește 2 ani in ianuarie 2025 ...

Buna dimineața
Daca copilul împlinește 2 ani in ianuarie 2025 , și nasc urmatorul in iunie 2025 mai beneficiez de indemnizație ? Mulțumesc
Da, beneficiati de indemnizatia CCC si pentru cel de-al doilea copil.