Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Salutare! Ce pot face in cazul in care mi-au fost ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Salutare! Ce pot face in cazul in care mi-au fost confiscate ...

Salutare! Ce pot face in cazul in care mi-au fost confiscate mai multe device-uri de politie si au trecut aproape 6 luni de cand mi-au fost extrase datele de pe ele ca sa le primesc inapoi? Din ce stiu nu s-a trecut la analiza datelor inca, ce pot face ca sa grabesc procesul?
Apelați la avocat specializat în urgentari și în drept penal.
Este cu mult mai complicat decât pare.
Este un efort destul de mare din partea avocatului și mulți nici nu sunt interesați de asa ceva.

București 2024