avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 914 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Salutare! Ce pot face in cazul in care mi-au fost ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Salutare! Ce pot face in cazul in care mi-au fost confiscate ...

Salutare! Ce pot face in cazul in care mi-au fost confiscate mai multe device-uri de politie si au trecut aproape 6 luni de cand mi-au fost extrase datele de pe ele ca sa le primesc inapoi? Din ce stiu nu s-a trecut la analiza datelor inca, ce pot face ca sa grabesc procesul?
Cel mai recent răspuns: CLAUDIU LASCOSCHI , Avocat 15:38, 4 Iunie 2024
Apelați la avocat specializat în urgentari și în drept penal.
Este cu mult mai complicat decât pare.
Este un efort destul de mare din partea avocatului și mulți nici nu sunt interesați de asa ceva.

București 2024

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Salutare! ce se intampla dupa cele 6 luni de urmarire penala? ... Rzvy999 Rzvy999 Salutare! Ce se intampla dupa cele 6 luni de urmarire penala? Sau are legatura doar cu perioada maxima de arest preventiv? (vezi toată discuția)
Test drugtest pozitiv teodor-nicolae teodor-nicolae Am fost oprit ieri de catre politie (fara nici un motiv) si am fost supus testelor anti-drog unde am iesit pozitiv pe opium (ceva care nu am consumat ... (vezi toată discuția)
Buna seara! in luna decembrie a anului 2019,am fost implicat ... SMG1992 SMG1992 Buna seara! In luna Decembrie a anului 2019,am fost implicat în 2 incidente,soția a fost agresata de un individ încadrarea făcută a fost de tentativa de ... (vezi toată discuția)