Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Care este procedura?
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Care este procedura?

Buna ziua, sunt tutorele fratelui meu de 22 de ani. Pe adresa lui a venit o "Comunicare adresa" pentru reexaminare. Eu nu am primit nici o notificare.
Trebuie sa primesc si eu o instiintare sau ceva? Sau cum procedez? Am fost sa ma interesez si nu nu am reusit sa obtin nici o informatie. Pe Comunicare ii trecuta ca am 10 zile de a depune " inscrisurile doveditoare". Care sunt acele inscrisuri?
Buna ziua, trebuie vazuta comunicarea, doar asa puteti stii de la un specialist la ce se refera.
Multumesc de raspuns.