Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... În cazul popririi pensie cât se oprește din ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

În cazul popririi pensie cât se oprește din aceasta, luând ...

În cazul popriri pensie cât se oprește din aceasta ,luând în considerare ca am și o rata în plata
Depinde de ce se executa si de numarul de popriri. La o singura poprire, pana la jumatate sau o treime din venit.