Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Am făcut un contract vânzare cumpărare cu clauza de ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Am făcut un contract vânzare cumpărare cu clauza de întreținere.Cumparatorul ...

Am făcut un contract vânzare cumpărare cu clauza de întreținere.Cumparatorul nu mai are posibilitatea de a îndeplini datoriile contractuale din motive obiective.De comun acord dorim ca apartamentul sa revină la vechiul proprietar.Se poate anula contractul de comun acord?
Mergeti la notar, da.