Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Cabinet.medic familie Medicul coma diabetica ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Cabinet.medic familie Medicul coma diabetica redresată și conștient ...

Cabinet.medic familie
Medicul coma diabetica redresată și conștient dar fara posibilitatea de a lucra
A reușit înainte să facă o procura pe soțul ei
Când se închide cabinetul ce se întâmplă cu spatiul- care e privat cumpărat prin bani împrumutați pe persoană fizica.Dar e trecut pe cabinet.
Ce modalitate de recuperare a spațiului este? De soț, de familie??????
Daca spatiul este proprietate personala, poate fi vandut altui medic care ar fi interesat.
Spatiul este bun comun al ambilor soti, daca este dobandit in timpul casatoriei.
Cota pentru fiecare este de 50/50%.
Dapix, utilizator